Kalustetut
asunnot
Pori


Kalustetut asunnot
Pori
Heinäkuisista jazz-festivaaleista Kirjurinluodolla, Yyterin hiekkarannoista sekä aiemmin myös Karhu-oluesta tunnettu Pori on Satakunnan maakuntakeskus Kokemäenjoen rannalla. Porissa Pata-Ässä on aina valttia, oli peli mikä hyvänsä.
Pori on kaikkinensa energinen kaupunki, josta kertoo myös mittavat investoinnit mm. Aittaluodon voimalaitokseen. Vaikka panimoteollisuus on jossain määrin jo siirtynyt pois kaupungista, Pori on edelleen tehdas- ja teollisuuskaupunki, joka tuo urakoita myös Satakunnan ulkopuolisille urakoitsijoille.
HVC Asunnot on tasaisen varmasti lisännyt kalustettujen asuntojen tarjontaa Porissa. Kysyntä tilapäismajoituksiin valmiiksi kalustetuissa asunnoissa pienistä yksiöistä isompiin asuntoihin on ollut jatkuvasti kasvussa. HVC:n kalustettu asunto on toimiva ratkaisu niin pitkäaikaisen työprojektin aiheuttamaan majoitustarpeeseen kuin kesäkauden lyhyempään piipahdukseen Pori Jazzeille tai Yyterin hiekkarannoille!
Olemme jo kaikkialla Suomessa
+40 kaupunkia ja kuntaa
valmiiksi kalustettuna
Ymmärrämme, että jokaisen asiakkaan tarpeet ovat erilaiset. Siksi olemme sitoutuneet tarjoamaan joustavia ja räätälöityjä ratkaisuja, jotka täyttävät erilaiset asumistarpeet. Olitpa sitten liikematkalla tai etsit väliaikaista asumista, meillä on sinulle sopiva ratkaisu lähes kaikkialla Suomessa.

Älä huoli vaikka kunta tai kaupunki jota kaipaat ei juuri nyt löydy listalta,
ota yhteyttä siitä huolimatta. Me olemme erikoistuneet etsimään ja kalustamaan juuri sopivia asuntoja juuri sinne minne niitä kaivataan.